Vieiros

Vieiros de meu (ou rexistrate)

Eleccións Galiza 2009

ir á portada do especial
Galiza2009

Terra Galega: candidaturas

Listaxe de candidatos por cada unha das provincias.

Redacción - 09:00 06/02/2009
Tags:

TERRA GALEGA (TEGA) - A CORUÑA

1 Don Juan Gato Díaz
2 Don José López Balado
3 Dona María Asunción Méndez Vilalta
4 Dona María Rosario Figueiras Icasuriaga
5 Dona María Pilar Ferreiro Díaz
6 Don Jaime Castro González
7 Dona Laura Tasende Cancela
8 Don José María Calo Varela
9 Don Guillermo Sánchez Fojo
10 Dona María Begoña Picos Naveiras
11 Don José Carlos Freire López
12 Don Manuel López Vázquez
13 Dona Carmen Dolores Lago Tabeayo
14 Dona Inés Alcalá Baillie
15 Don Manuel Soto Caamaño
16 Dona María José Iglesias Souto
17 Dona Manuela Pérez Sequeiros
18 Don Fernando Valle Mato
19 Don Marcos Rodríguez Calvo
20 Don Ramón Eirís Pérez
21 Don Manuel Codesido Lorenzo
22 Don José María Laya Carril
23 Dona Patricia Manso López
24 Dona Ana Fernández Matarán

-Suplentes:
1 Don Manuel Andrade Cristóbal
2 Dona Sandra María Vilela Carrodeguas
3 Don Bruno González Mauriz
4 Dona Sonia María Rey Beceiro


TERRA GALEGA (TEGA) - PONTEVEDRA

1 Dona María Isabel Barros Montero
2 Dona María Claudia Vicente Franco
3 Don José Julio Benito García
4 Don José Taboas López
5 Don Rafael Cores González
6 Don Celso Juan Rodríguez Fariñas
7 Don José Guillermo Rocha López
8 Don Luis Manuel Fraga Rego
9 Dona María de los Ángeles Figueiras Lorenzo
10 Dona María Dolores Cardalda Dieste
11 Dona Beatriz Estévez Álvarez
12 Don Fernando Santiago Figueira del Horcajo
13 Dona María Mercedes Padín Bouzas
14 Don Adolfo Rocha Barros
15 Dona María Inmaculada Graña Muñoz
16 Dona Vanesa Cores González
17 Dona Marta Milagros Campos Figueiras
18 Don Emilio José Conde Graña
19 Don Zoilo Figueiras Allo
20 Dona Delia Ferro Sabio
21 Don Miguel Llorente Goyanes
22 Dona Marta Otero Filgueiras

-Suplentes:
1 Don Manuel Ángel Pérez Lodeiro
2 Dona María Isabel Mouriz Prieto


TERRA GALEGA (TEGA) - LUGO

1 Dona Melina Paz López Castro
2 Dona Eloina Ingerto López
3 Don José Manuel Bello Rodríguez
4 Don Jesús Veres Vázquez
5 Don Ricardo Núñez Valcárcel
6 Don Alberto Carreras Fernández
7 Don Juan Carlos Corral Vilar
8 Dona María Argiz Ledo
9 Dona María Josefina Campos Pita
10 Don Ignacio Expósito Rego
11 Don Licerio Luis López López
12 Dona María Cruz Arias Piñeiro
13 Dona María Ana Barreal Capón
14 Don Roberto Lorenzo Fernández
15 Don Anxo Xosé Rodríguez López

-Suplentes:
1 Don Manuel Darriba Gómez
2 Don Carlos Fernández Díaz
3 Don Román Rois Peón
4 Dona María Monserrat Pérez Cupeiro
5 Dona Lourdes Santamaría Sánchez



TERRA GALEGA (TEGA) - OURENSE

1 Don Francisco Javier Novoa García
2 Don Ricardo Ansia González
3 Dona María del Carmen Justo Graña
4 Don José Manuel Barreiro Jardón
5 Dona Purificación Fernández González
6 Don Marcial Javier Vázquez Ferreiro
7 Don José Antonio Caride González
8 Dona Sonia María Fernández Monteiro
9 Don Severino Bermello Puga
10 Dona María Luisa Fernández Soto
11 Don Félix Losada Rodríguez
12 Dona María Luisa González Pavón
13 Dona Ana María Otero Mosquera
14 Don José Rodríguez Graña

-Suplentes:
1 Don José Antonio Ferreiro Ansia
2 Dona Ilda Bermello Rodríguez
3 Dona María Luisa Rodríguez Rúa
4 Don Francisco Javier Meizoso Blanco
5 Don Jorge Moredo Araújo


3/5 (2 votos)


Sen comentarios

Novo comentario

É preciso que te rexistres para poder participar en Vieiros. Desde a páxina de entrada podes crear o teu Vieiros.

Se xa tes o teu nome en Vieiros, podes acceder dende aquí: